Witbar

Naturalne gryzaki i przysmaki dla psów

Wierzymy, że psy zasługują tylko na to, co najlepsze, dlatego wszystkie nasze produkty są przygotowywane wyłącznie z najwyższej jakości surowców, pochodzących z zaufanych źródeł i są wolne od konserwantów, aromatów, barwników oraz sztucznych dodatków.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

To nie tylko smakowite przysmaki, ale także zdrowie i radość dla Twojego psa, dzięki naturalnym składnikom najwyższej jakości.

lata
0
powierzchni magazynowej
0 m2
produktów
0

To co czworonogi lubią najbardziej

Nasze przysmaki nie tylko zaspokajają kulinarne zachcianki psów, ale także wspierają ich dobre samopoczucie. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki gwarantują radość i energię dla Twojego pupila każdego dnia.

Kim jesteśmy

Synonim niezawodności i innowacji w branży produktów dla zwierząt

Od samego początku firma Witbar nieprzerwanie umacnia swoją obecność na rynku produktów dla zwierząt, zdobywając zaufanie klientów dzięki niezawodności i innowacyjności. Dysponując ponad 3 tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, nasza firma stała się symbolem wysokiej jakości w swojej branży. Zobowiązani do utrzymania najwyższych standardów, stosujemy wytyczne HACCP oraz zasady Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), co w połączeniu z regularnym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej, gwarantuje bezpieczeństwo i zdrowotność naszych produktów. Ponadto, współpraca tylko z najlepszymi dostawcami pozwala nam oferować produkty spełniające ściśle określone normy.

Lider eksportu gryzaków i przysmaków dla psów w Europie

Witbar to nie tylko solidny gracz na rynku krajowym, ale przede wszystkim ceniony eksporter produktów – gryzaków i przysmaków dla psów, wielu krajach Europy, takich jak Niemcy, Holandia, Dania, Austria, Portugalia, Estonia, czy Anglia. Inwestujemy w rozwój, nowe technologie i poszerzanie asortymentu, co pozwala nam oferować blisko 300 różnych produktów. Nasze produkty, przygotowywane wyłącznie z surowców najwyższej jakości i bez sztucznych dodatków, są dowodem na to, że psy zasługują na to, co najlepsze. Dzięki ciągłemu rozwojowi, innowacyjności i zrozumieniu potrzeb klientów, Witbar nie tylko spełnia, ale i przekracza oczekiwania, ciesząc się rosnącym gronem zadowolonych klientów. Nasz sukces opiera się na wzajemnym zaufaniu i przyjacielskich relacjach z klientami, a także na misji wspierania zdrowego i szczęśliwego życia zwierząt, w tym wsparciu dla lokalnych schronisk.

Skontaktuj się z nami


+48 602 608 920    Produkty kupisz w sieci sklepów